KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16302051
nr 1630 2051
Clara Löfgren
(1843-1923), Sverige
Kvinna vid grind. Signerad, daterad -93. Akvarell, bildmått: 13x21 cm, yttermått inklusive ram: 33x39 cm
Clara Löfgren, svensk målare född 1843, död 1923.
Utrop:
700 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
300 kr (per 08:32:13)
Uppdatera
Visning
fredag 28/6, lördag 29/6, söndag 30/6 och måndag 1/7
Auktionen
avslutas:
måndag 1 juli kl 19:49:48
- Mitt bud
21/6 18:36:27
ledande budet*
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor